[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 SELAM

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

SELAM

SELAM

İleti çerkesbeyi88 » Sal Oca 06, 2015 11:57 am

Herkese Selam adım Hüseyin baba tarafından Çerkesiz ailemin tarihini araştırdım Osmanlı - rus harbinde büyük dedelerim Türkiyeye göç etmişler Ankara Kazan Teşrek Köyüne büyük dedemin kim olduğunu buldum tek ulaşabildiğim bilgi şudur.93 Harbi” diye bilinen ve 1877-1878 yılları arasında meydana gelen Osmanlı-Rus Savaşı’nda, Rusların baskıları sonucu Anadolu’ya göç eden ve Kuzey Kafkasya’dan gelen Türk asıllı Çerkez aileler, reisleri Pişmak Beğ’in önderliğinde yerleştirilmiştir. Pişmak Beğ benim büyük büyük büyük dedem oluyor.Sanırım daha ötesini öğrenmek için soçi tarafına gitmem lazım :)
çerkesbeyi88
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Re: SELAM

İleti PauKaF » Pts Şub 09, 2015 10:47 am

merhabalar hoş geldiniz.
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

YENİ ÜYELER

Kimler çevrimiçi