[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 ORDU KABATAŞ ABAZALA9RINA DUY9RULUR

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

İleti PoyrazBey » Pzr Nis 26, 2015 8:28 am

SOYDAŞLARIM BEN ÜNYELİYİM VE BİZİM ATAMIZ KABATAŞ ABAZALARINA DAYANIYOR ELİMDE BUNU ANLA9TAN BİR YAZI VAR DEDEMİN YAZDIĞI BANA YAR9DIMCI OLURSANIZ SÜLALEMİ BULMAK İSTİYORUM. BANA YARDIM EDEBİLECEK DEĞERLİ SO9YDAŞLA9RIM
FACE ADRESİM
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005593845879
GMAİL
poyrazarke@gmail.com
watpad
http://www.wattpad.com/user/SelimCanSAYIN
bu konuda9 yardımlarınızı bekliyorum
PoyrazBey
Çaylak Üye
Çaylak Üye

YENİ ÜYELER

Kimler çevrimiçi