[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 Merhaba

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

Merhaba

Merhaba

İleti cerkes_oglu » Sal Haz 28, 2016 10:52 am

herkese merhaba. aranıza yeni katıldım. umarım hoş vakit geçiririz ve birbirimizi daha yakından tanırız.
göç olarak Gaziantep'e yerleşmiş atalarımız ancak sonradan farklı bir ile taşınmış babam filan.
ben hangi bölgeden olduğumu bilmiyorum ama göçler gruplar halinde olduğu için belki aynı bölgeye yerleşen(gaziantep) ve kafkasyadaki hangi çerkes bölgesinden olduğunu bilen vardır.
Eğer böyle brileri varsa ve nereden geldiğini söylerse belki ben de kafkasyadaki bölgemi öğrenebilirim. çünkü çok merak ediyorum.
bimere yazdım soy ağacı için ama bana yazdıkları mailde böyle bir bilgiyi veremeyeceklerini ifade etmişler.
herkese yeniden selamlar... ;)
cerkes_oglu
Çaylak Üye
Çaylak Üye

YENİ ÜYELER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir