[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 Merhaba. Geçmişimin peşindeyim.

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

İleti Erolercan » Pzr Ağu 21, 2016 9:22 am

Merhaba, dedem ve babaanem Adapazarı'nda yerleşen Çerkeslerden ancak dedem, babannem ben küçükken ölmüşler, babamda ben 11 yaşımdayken öldüğü için geçmişimiz bilgisine ulaşmam imkansız. Sadece Abaza olmadığımızı biliyorum. Biraz araştırınca Adapazarı'nın Şapsığ ve abaza yoğunluklu yerleşim aldığını öğrendim. Araştırmaya nereden başlamalıyım? Adapazarı'na gitsem nüfustan bir yere ulaşabilirmiyim acaba? Bana geçmişimi bulmam konusunda yol gösterebilirmisiniz acaba?
Çok teşekkürler.
Erolercan
Çaylak Üye
Çaylak Üye

YENİ ÜYELER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir