[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 BİRAZ ÇERKESLİK BİZDE DE VARMIŞ

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

İleti teodor » Per Tem 04, 2013 7:47 pm

küçükken aynaya kendi kendime bakar bakar dururdum, biraz sarışın ve parlak beyaz silüetime. daha sonra küçük yiğenimin renkli sarışın bir şekilde bir çocuk olması ilgimi çekmişti, karşı komşunun cocuklarının bir türk'e değilde daha çok ruslara benzemesine şaşırmıştım, okul basketbol takımında oynadığımız insanlarda kimlerdi? bugün öğrendiğime göre meğer biraz çerkezlik varmış bizde de hem anne tarafında, hem baba tarafında. akabinde hem aile çevresine hem etrafıma bakımdığımda aslında çok fazla çerkez kökenli insanla birlikte yaşadığımı farkettim lakin pek fazla çerkez kültürüne aşina değiller, benim olduğum gibi, yahut unutulmuş. bahsettiğim yer yozgat'ın / sorgun ilçesi. eski bir ermeni il ve ilçesi 1915'den sonra buralara göçmüş olabiliriz.

hayatımda ne gibi bir farklılık yaratabilir bu durum?
teodor
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Re: BİRAZ ÇERKESLİK BİZDE DE VARMIŞ

İleti ratKo_pşaşe » Cmt Eyl 14, 2013 6:48 pm

ozaman hosgeldiniz aramiza :)
...::: ratKo_pşaşe :::...

Resim

Çerkes Müzikleriçerkez adige abaza çerkes kafkasya kuzey indir dinle mp3 haber tarih site
ratKo_pşaşe
ratKo_pşaşe
Onursal Üye
Onursal Üye

YENİ ÜYELER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir