[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

İleti _psefit_ » Pts Şub 01, 2010 12:23 am

Gümüşhanede'de okuyan veya yaşayan Çerkes var mı arkadaşlar. umarım vardır.makine mühendisliği 1. sınıftayım varsa mutlaka görüşelim(şuanda Çorumdayım ama ne de olsa 15 gün sonra orada olacağım)
Resim

Zengindir benim anadilim,dirençlidir,güçlüdür anadilim
Layık olduğun yerde değilsen,o bizim tembelliğimizdendir..!
......
Kıymetli anadilim benim,yok olursan, yok olur milletim!!!!!!!
_psefit_
_psefit_
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Re: GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

İleti konfederat » Pts Şub 01, 2010 1:24 am

Merhaba kardeşim,babam Gümüşhane'de görev yaptı,ama ben Trabzon'da lise sonu okudum,birçok güzel hatıram vardır Gümüşhane'de,çeşki orada olsaydım da sana eşlik edebilseydim...Şiran'da birçok kardeşimiz vardır...Abzekhler'e selamlar...
Hainler,ölümden başka birşey beklememelidirler...

Resim
konfederat
konfederat
Usta Üye
Usta Üye

Re: GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

İleti _psefit_ » Pts Şub 01, 2010 1:29 am

konfederat yazdı:Merhaba kardeşim,babam Gümüşhane'de görev yaptı,ama ben Trabzon'da lise sonu okudum,birçok güzel hatıram vardır Gümüşhane'de,çeşki orada olsaydım da sana eşlik edebilseydim...Şiran'da birçok kardeşimiz vardır...Abzekhler'e selamlar...

keşke gümüşhanede olsaydın çok güzel olurdu gerçekten.

şiranda çerkeslerin olduğunu duydum fakat daha oralara gitmek nasip olmadı.
Resim

Zengindir benim anadilim,dirençlidir,güçlüdür anadilim
Layık olduğun yerde değilsen,o bizim tembelliğimizdendir..!
......
Kıymetli anadilim benim,yok olursan, yok olur milletim!!!!!!!
_psefit_
_psefit_
Çaylak Üye
Çaylak Üye

ÜNİVERSİTELER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir