[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

İleti roseline » Çar Eyl 17, 2008 3:26 pm

çukurova üniversitesi öğrencileri nerelerdesniz??? bu sitede hiç çukurovalı yokmu kardeşim Very Happy bi ben mi varım yani...
ben kimya bölümü 3.sınıf öğrencisiymmm...Smile
**güzellik sadece güzel olan şeylerde değil, güzel görmek istediğin her şeydedir...=)**
roseline
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Re: ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

İleti psefitim » Pts Haz 21, 2010 6:58 pm

mezun oldun mu? yeni uye oldum. buralardaysan ses ver adige...
psefitim
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Re: ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

İleti hatkoo_07 » Pzr Ekm 24, 2010 8:53 pm

bende cukurovadayım cerkez kardeslerım ıletısıme gecelım...
hatkoo_07
Çaylak Üye
Çaylak Üye

ÜNİVERSİTELER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir