[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

Re: BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

İleti lezginga » Sal Oca 13, 2009 4:05 pm

balıkesir güzel bir şehir.
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline döndürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir
lezginga
lezginga
Azimli Üye
Azimli Üye

İleti turkavmkt » Sal Oca 13, 2009 10:37 pm

xcerkezx yazdı:görüşmeyin kamilcim mümkünse kendisi benim öğrencim olur Smile tabi aynı şeymadan bahsediyorsak Wink

görürsem söylerim Wink
www.kafkasya.net www.nartlar.com
turkavmkt
turkavmkt
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti nart » Per Oca 15, 2009 12:46 am

turkavmkt yazdı:tarihçi şeyma aynı fakültedeyiz hatta aynı kattayız Tarih bölümündeysen eger Smile Edebiyat bölümündeyim 3. sınıf , görüşelim Smile

yemuks ayağına mı çağırıyosun bide utanmadan:)
∂üşℓєяιм ναя υуαи∂ığıм∂α уαℓиız вαşıиı нαтıяℓα∂ığıм νє αѕℓα ѕσиυиα кα∂αя göямєι вє¢єяємє∂ιğιм..
nart
Azimli Üye
Azimli Üye

İleti xcerkezx » Per Oca 15, 2009 3:48 pm

öyle o bide edebiyat okuyo edepsiz : )))))
Resim

http://www.muslumancerkes.com
cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video kitap savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri kiril dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil adigey abhazya oset çeçen karaçay rusya siteleri indir dinle tarih türk makale link sohbet chat izle uzunyayla download kimdir nedir nasıl kabardey besleney şağsığ abzeh abzex hatukoy ubıh elbruz mit
xcerkezx
Uzman Üye
Uzman Üye

İleti turkavmkt » Per Oca 15, 2009 8:35 pm

ben özel mesajdan her türlü iletişim detaylarını verdim. Bizde arayıp buluyoruz zaten nart merak etme Smile edepsiz edebiyatçılardan değilim xcerkezx Smile
turkavmkt
turkavmkt
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti smile:) » Sal Nis 07, 2009 9:29 pm

neden bu kadar kötülüyosunuz arkadaşlar balıkesir de kendi çapında güzel bir yer bi kere ilçeleri harika ben nefte okuyorum ve okulumu çok seviyorum eğitim fakülteleri içinde gerçekten iyi bir yerde bizim fakültemiz il olarak balıkesir tamam belki çok gezecek ya da eğlenecek yeri olmayabilir ama sevimli bir yer yine de bence:))
smile:)
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti turkavmkt » Sal Nis 07, 2009 11:42 pm

turkavmkt yazdı:ben özel mesajdan her türlü iletişim detaylarını verdim. Bizde arayıp buluyoruz zaten nart merak etme Smile edepsiz edebiyatçılardan değilim xcerkezx Smile

heh şöyle ya Wink çok şey değişti , şehir küçük ama faaliyetleri büyük Very Happy
turkavmkt
turkavmkt
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti raskolemre » Sal Şub 02, 2010 3:11 pm

smile:) yazdı:neden bu kadar kötülüyosunuz arkadaşlar balıkesir de kendi çapında güzel bir yer bi kere ilçeleri harika ben nefte okuyorum ve okulumu çok seviyorum eğitim fakülteleri içinde gerçekten iyi bir yerde bizim fakültemiz il olarak balıkesir tamam belki çok gezecek ya da eğlenecek yeri olmayabilir ama sevimli bir yer yine de bence:))

merhaba ben erzrumuda ilk mat okuyordum öss ye girerek balıkesir i kazandım 3ten devam ediyorum katılıyorum böyle tatlı bi yer üni çok çok iyi değil ama bi garip sempatiklik var burda insanından kaynaklanan..
raskolemre
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti turkavmkt » Sal Şub 09, 2010 1:04 am

raskolemre yazdı:
smile:) yazdı:neden bu kadar kötülüyosunuz arkadaşlar balıkesir de kendi çapında güzel bir yer bi kere ilçeleri harika ben nefte okuyorum ve okulumu çok seviyorum eğitim fakülteleri içinde gerçekten iyi bir yerde bizim fakültemiz il olarak balıkesir tamam belki çok gezecek ya da eğlenecek yeri olmayabilir ama sevimli bir yer yine de bence:))

merhaba ben erzrumuda ilk mat okuyordum öss ye girerek balıkesir i kazandım 3ten devam ediyorum katılıyorum böyle tatlı bi yer üni çok çok iyi değil ama bi garip sempatiklik var burda insanından kaynaklanan..

Derneğimize de bekleriz Emre.

Balıkesir Kafkas Kültür Derneği:

Karacaoğlan Mah. İğneci Sok. No:19

Tel: 0266 239 28 14
turkavmkt
turkavmkt
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti decenqua » Pts Mar 15, 2010 9:18 pm

turkavmkt kardeş resimdeki delikanlı senmisin. Mr. Green Mükemmel çakı gibisin Wink
Çerkes İsimleri Çerkes Kimdir

Çerkez Müzikleri - Kafkasya - Çerkez - Google - Çerkez İsimleri - Adige - Abhazya - Kafkas - Çerkes Sitesi - Circassain - Cerkes.Net - Çerkez Tavuğu - Adigece Sözlük - Sohbet
decenqua
Emektar Üye
Emektar Üye

ÖncekiSonraki

ÜNİVERSİTELER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir