[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 CERKES.NET ŞİİR YARIŞMASI SONUÇLANDI

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

İleti PauKaF » Sal Ekm 26, 2010 10:29 am

1.Cerkes.Net şiir yarışması sonuçlandı.

Kazanan Küskünüm Sana Kafkasya isimli şiiri ile İrfan Koşak oldu ve Adıge Bayrağı kazandı.

Katılan tüm yarışmacılara teşekkür eder İrfan Koşak'ı tebrik ederiz.

Yarışmaya katılan diğer şiirleri görmek için buraya tıklayın

Cerkes.Net Ekibi

12 NOLU ŞİİR KÜSKÜNÜM SANA KAFKASYA İrfan Koşak

Küskünüm sana KAFKASYA!
Baharda attın bizi kucağından tuzlu yollara.
Düşen boğuldu kalanlar dörtbir yana dagıldı.
Aç kaldık açıkta kaldık,
Taşlı dikenlı yollarda yalnız kaldık.
Küskünüm sana KAFKASYA!
Nerede bir dağ görsem koştum ELBRUZ sandım.
Kimse senın gibi bana kucak açmadı!
Elbruz'um artık hayalde edemiyorum seni...
Küskünüm sana KAFKASYA!
Özlem özlenirse güzeldir, umut umudedilerse yaşanır.
Ne dilim kaldı, ne hayalim ne de yaşamak icin nedenim.
Küskünüm sana KAFKASYA!
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

SİZDEN YÖNETİME-SİTE DUYURULARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir