[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 ADMİNLERE DUYRULUR

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

ADMİNLERE DUYRULUR

ADMİNLERE DUYRULUR

İleti psi_xhset » Çar Kas 02, 2011 1:47 pm

Benim nickim psi_xhset ve met43. Beni tanıyan admin her kimse, "admin ve ADMİN" nickleriyle girerek her seferinde hiçbir sebep göstermeden IP adresiyle atıyor beni sohbet sayfasından. Bunu yapan hangi admin ise bana sebebini söylesin lütfen. Yeter artık, bir aydır atılıyorum kanaldan. En kısa zamanda cevap bekliyorum
psi_xhset
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Re: ADMİNLERE DUYRULUR

İleti PauKaF » Çar Kas 02, 2011 7:09 pm

Telefonda görüştüğümüz gibi konuyla ilgileniyorum
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

İleti psi_xhset » Per Kas 03, 2011 1:40 pm

Wupseow siblağ
psi_xhset
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti psi_xhset » Pts Kas 14, 2011 11:25 am

Siblağ yine attı biri beni az önce. Sebep göstermeden. Halbuki kanalda yazmıyordum bile. Üstelik yine atan aynı kişi "admin" nicki. Böyle giderse bi daha kanala girmeyecem. Belli ki istenmiyorum bu ortamda...
psi_xhset
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti serkann » Per Arl 15, 2011 6:28 pm

ALLAH ALLAH durduk yere sizi kim neden atsın? bu arada siz özgür müsünüz?
Kartallar Yüksek Uçar !

Resim
serkann
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti psi_xhset » Per Arl 15, 2011 6:39 pm

Evet Özgür ben. Kimin neden attığını bilmiyorum. Ama beni atan her kimse, kanalda benim olduğumu anladığı an IP adresiyle atılıyorum. Atan kişi de "ADMİN" ve "admin" nicklerini kullanıyor. IP'den atmadığı zaman başka nickle girip beni neden attığını ve kim olduğunu sorduğumda cevap alamadan yine atılıyorum. Bırakın özeli geneli, selam verdikten bi süre sonra hiç konuşmadan bile atıldığım oluyor ve bunu kanaldaki beni tanıyan çoğu kişi biliyor. 2 aydan fazladır bu durum böyle. Bugün de atıldım ve halen beni atanı ve neden attığını bilmiyorum. Şahsi sorunu olduğu belli o kişinin
psi_xhset
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti psi_xhset » Per Arl 15, 2011 6:42 pm

Kütahya Simavlıyım. Kayseri'de Türkçe öğretmenliği okudum. En az 4-5 yıldır da girerim bu kanala. İlyas, Numan abi ve eskiden gelip de şu anda girmeyen birçok kişi tanır beni. "şıbji" nickiyle giren arkadaşım da iyi tanır ama kanala geliyor mu bilmiyorum
psi_xhset
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti serkann » Per Arl 15, 2011 6:56 pm

Şuan ben sohbetteyim ve ADMİN nikindeyim sizi kimin neden attığını bilmiyorum ama mutlaka bir açıklaması vardır! Sizi hatırladım çok fazla muhabbetimiz olmadı ama hatırladım... Kanalda ki adminleri yada site sahibini eleştirmek kolaydır çünkü hiç biri bu işi maddi beklentileri olmadan hatta ilyas maddi kayıplarla yapmaya çalışıyor... Bunun için harcanan zaman da çabası... Dediğim gibi konuya vakıf değilim kendi adıma ama zamanla anlaşılır...
Kartallar Yüksek Uçar !

Resim
serkann
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti psi_xhset » Per Arl 15, 2011 7:02 pm

2 aydan fazladır sebep gösterilmeden, derdimi anlatmaya çalıştığımda cevap alamadan yine atılıyorum. Nasıl anlayışlı olabilirim? Bana şu sebeple atıyorum desin beni atan her kimse, ben bi daha girmem sorun değil. Ama bana sebep gösterilsin. Üstü kapalı, hiç konuşmadan atmak kolay tabi
psi_xhset
Çaylak Üye
Çaylak Üye

SİZDEN YÖNETİME-SİTE DUYURULARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir