SOHBET VE SOHBETİN ÖNEMİ

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

SOHBET VE SOHBETİN ÖNEMİ

SOHBET VE SOHBETİN ÖNEMİ

İleti abhazumit » Çar Mar 25, 2009 11:51 pm

mrb arkadaşlar ben bu siteye yaklaşık dört aydan beri geliyorum
benim buraya geliş amacım tamamen yeni arkadaşlar edinmek diğer şehirlerdeki çerkes kardeşlerimizle tanışmak ve kaynaşmak ve ben bunu başardığıma inanıyorum benden büyük olsun küçük olsun çok güzel ve değerli insanlarla tanıştım bazılarıyla yüz yüze görüştüm tanıştım allah nasip ederse bir gün diğer arkadaşlarlada yüz yüze görüşmek isterim.
benim anlatmak istediğim insanların buraya geliş niyeti kimi kaşen bulma niyetinde selam bile vermez hemen özele kimi gelir siyasi görüşünü ortaya atar kimi havasını atar ama kimse çerkeslik için ortaya bişey atmaz ondan sonra tartışırlar admin onları atar geri gelirler en kral çerkes milliyetcisi kesilirler ama genelden tartışırken bir birlerine küfrederken çerkeslik yoktur hele iki bayanda yapmayın etmeyin diyosa tamam.böle yapan arkadaşlarımız ne çerkestir nede çerkes milliyetcisi benim gözümde.neyse benim anlatmak istediğim buraya tanışmak arkadaş bulmak için gelen benim gibi bulur başka niyetlerle gelen yaptıklarıyla kötü anlır.PAUKAF sayesinde tanıştığım bütün arkadaşlrıma sevgilerimi saygılarımı sunarım herşey gönlünüzce olsun inşallah.hepiniz A E OLUN.K İ BAKIN
DAİMA ADİGE KALIN
sefalet ve esaret içinde yaşamaktansa yaşasın şanlı ve güzel ölüm
Resim
abhazumit
abhazumit
Azimli Üye
Azimli Üye

Re: SOHBET VE SOHBETİN ÖNEMİ

İleti ratKo_pşaşe » Per Mar 26, 2009 12:00 am

seni sefioz abiiiii Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
...::: ratKo_pşaşe :::...

Resim

Çerkes Müzikleriçerkez adige abaza çerkes kafkasya kuzey indir dinle mp3 haber tarih site
ratKo_pşaşe
ratKo_pşaşe
Onursal Üye
Onursal Üye

İleti abhazumit » Per Mar 26, 2009 12:03 am

bende sizleri seviyom Surprised Surprised Surprised Surprised
Resim
abhazumit
abhazumit
Azimli Üye
Azimli Üye

İleti hakujukoe » Per Mar 26, 2009 8:34 am

I love you ümitttt.. I love you ümittt Laughing

Resim
hakujukoe
hakujukoe
Yönetici
Yönetici

İleti axakuyt aştıbj » Per Mar 26, 2009 10:11 am

ferit yaw ümitin yazısını okudum tam ciddileşim..yine seni görünce gülmeye başladım.. Razz Razz Razz Razz

ümit..;büyükler büyük gibi küçükler küçük gibi hareket etmediği toplumlarda bu olaylar normal durum halini alır..köşe yazılarında
xabze ve tahamade-eyhabı lardan bahsetmiştik..

evet şimdi daha belirgin bir şekilde bu kültürümüzü kaybettiğimizi daha net şekilde görüyoruz..

çerkes toplumu büyüklerine saygı gösteren..küçüklerini ezbeyen onları dinleyen bir toplum du..ve böyle kalmalı..yitirdiklerimizi geri almalıyız..bu tarz olayların yaşanmaması için..DİNLMEYİ....KONUŞMAYI..TARTIŞMAYI FARKLI DÜŞÜNCELERE SAYGI DUYMAYI ÖĞRENMELİYİZ

BİZ SENİ VE DİĞER ARKADAŞLARIMIZI SEVİYORUZ..SAYGI DUYUYORUZ..
SOYLU SEVDAM....
CAPA CAпсуоуп
cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video kitap savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri kiril dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil adigey abhazya oset çeçen karaçay rusya siteleri indir dinle tarih türk makale link sohbet chat izle uzunyayla download kimdir nedir nasıl kabardey besleney şağsığ abzeh abzex hatukoy ubıh elbruz mit
axakuyt aştıbj
axakuyt aştıbj
Onursal Üye
Onursal Üye

İleti tuğrul » Per Mar 26, 2009 11:32 am

ümit askeremi gidoyorsun yoksa
BEN HAYATI CEVRİM DIŞI YAŞARKEN HAYAT BENİ ENGELESE KAÇ YAZAR
21 Mayıs 1864 sürgün sürgünü soykırım hakkında 144 yıl 145. 2007 2008 2009 çerkez adige çerkes adige cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih circassian community kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil com net org tr adigey abhazya oset çeçen siteleri indir dinle tarih türk link sohbet chat izle
tuğrul
tuğrul
Emektar Üye
Emektar Üye

İleti PauKaF » Per Mar 26, 2009 6:13 pm

sohbet ortamından çok dost kazandık bir o kadar da düşman...

hani sanal alem burası gerçek değil diyorlar ya bence tam tersi bura gerçek dışarısı sanal nedeni ise şu internette herkes olmak istediği gibi davranır , yapamadıklarını yapmaya çalışır en azından öyle görünür... yani içindekini yansıtır...
Ben Halkım İçin Özgürlük İstiyorum
morpic.com - çerkes - kafkasya - tubidy - adige - 21 Mayıs 1864 sürgün soykırım hakkında çerkeş çerkesh cherkesh 2009 2010 çerkez adige çerkes adige kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz çerkez tavuğu tavuk tarifi adiga abaza kuzey müzik music çekes çerks ahazya adge aige kafasya adiye wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim dernekleri federasyonu ad köyleri düğün mahalli video savaş haber circassian güncel dil sözlük çeviri dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok şeyh şamil com net org tr adigey abhazya oset siteleri indir dinle tarih türk link sohbet chat izle sohbet muhabbet adiye cherkessia çerkesya yurtseverleri sitesi org net com facebook google mp3 download indir kökeni nerede nedir kimdir nasıl yeni ilk büyük eski
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

İleti tuğrul » Per Mar 26, 2009 6:15 pm

galiba sana hak vermeye başladım tam tersi düşünüyordum ben ama artık haklısın diyorum
BEN HAYATI CEVRİM DIŞI YAŞARKEN HAYAT BENİ ENGELESE KAÇ YAZAR
21 Mayıs 1864 sürgün sürgünü soykırım hakkında 144 yıl 145. 2007 2008 2009 çerkez adige çerkes adige cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih circassian community kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil com net org tr adigey abhazya oset çeçen siteleri indir dinle tarih türk link sohbet chat izle
tuğrul
tuğrul
Emektar Üye
Emektar Üye

İleti abhazumit » Per Mar 26, 2009 8:09 pm

evet ilyas doğru sölüyo dostta kazandık düşmanda
Resim
abhazumit
abhazumit
Azimli Üye
Azimli Üye

İleti gözde batgiray » Per Mar 26, 2009 8:17 pm

önce şunu söyleyeyim tam ciddileştim bende emel abla gidi feritin yazısını görünce gülmeye başladım Very Happy

sonra ilyasın söylediklerine katılıyorum bencede burası sanal diye kaybediceğim bişey yok diye bencede insanlar daha bi kendi oluyo söyleyemedikleri söyleniyo ...vs vs...

ümite gelinceee iyi ki tanıdım yaa sağol paukaf Wink

ümit beklerim bursada bi tanıdığın var Wink
gözde batgiray

Sonraki

SERBEST ALAN

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir