[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 NEDEN SAĞ TARAF?

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

NEDEN SAĞ TARAF?

Re: NEDEN SAĞ TARAF?

İleti kabardeyoguz » Cmt May 08, 2010 4:29 pm

EVET HAKLISINIZ.......özürdilerim..... Mr. Green
Resim
Resim cc buyuruyor:
"Andolsun ki o ağacın altında sana biat ederlerken Resim, o müminlerden razı olmuştur. Kalplerinde olanı bilmiş, onlara güven duygusu vermiş ve onları pek yakın bir fetihle ödüllendirmiştir.” (Fetih, 18)
Rasûlullah (sav) buyuruyor:
"Cihad amellerin zirvesidir; kubbesidir" (Tirmizî, Fezâilu'l-cihâd 22)
kabardeyoguz
Usta Üye
Usta Üye

İleti Ahmet.Kabardin » Pzr Mar 25, 2012 11:32 am

axakuyt aştıbj yazdı:
kabardeyoguz yazdı:abhaz halkı bizdendir ve severim sen kabardeyleri sevmiyor olabilirsin o senin sorunun...kötü söz sahibine aittir.....

sende beni tanımadan bilip bilmeden yazıyorsun...
kim demiş kabardeyleri sevmediğimi..?????
ben kabardeyleri kızdırmayı seviyorum diye..bu onları svemediğim anlamına mı gelecek..
tam tersi ben kabadeyleri çokkkkkkkk severim..
kabardeylere sor istersen..???? :lol: :lol:

Öyledir öyle
Katil Rusya Kafkasya'dan defol!
Ahmet.Kabardin
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti Ahmet.Kabardin » Pzr Mar 25, 2012 11:37 am

:o
Katil Rusya Kafkasya'dan defol!
Ahmet.Kabardin
Acemi Üye