[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 KEVSER

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

KEVSER

KEVSER

İleti Ahmet.Kabardin » Pzr Mar 25, 2012 11:41 am

Bir gün okula yeni gelen din kültürü öğretmeni tanışmak için öğrencileri kaldırır. öğretmen öğrencinin birine :
senin adın ne bakalım
fatih hocam
ne güzel ismin var oku bakalım fatiha suresini der.
daha sonra sıra ile isa yı, yunus'u vs. tüm öğrencileri kaldırır ve ilgili sureleri okutturuz.
arka sıralarda kızaran, terleyen çekinen saklanan birini görür ve onu ayağa kaldırır.
olum senin adın ne bakalım
Küçük Kabardey heyecenlı bir şekilde; benim adım yasin hocam ama arkadaşlar bana kısaca kevser derler.
Katil Rusya Kafkasya'dan defol!
Ahmet.Kabardin
Acemi Üye
Acemi Üye

MİZAH

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir