ÇEÇEN İLE ABAZA

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

ÇEÇEN İLE ABAZA

Re: ÇEÇEN İLE ABAZA

İleti konfederat » Pts Haz 14, 2010 2:50 am

Neyin mücadelesi,biraz açar mısınız?
Hainler,ölümden başka birşey beklememelidirler...

Resim
konfederat
konfederat
Usta Üye
Usta Üye

İleti ERKAM » Pts Eyl 27, 2010 11:31 am

Ben gürcistanla abhasyanın diyalogunun savaşa dönüştürülmesinin krişe bi bir laf ama kesinlikle gene dış güçlerin oyunu olduğuna inanıyorum, birbirlerine karşı gaza getirilmiş iki millet tabiiki ben Rusya ile olduğu gibi gürcistan ilede anlaşılabileceğine inanıyorum ki kesinlikle Türkiye'ye karşı negatif düşüncelere katılmıyorum.Bence abhazyaya en yakın gene biz (Türkiye) oluruz.
ERKAM
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti serkann » Cmt Ekm 09, 2010 12:23 am

biraz geriden takip ediyom ama yorumsuz kalamıyorum :)
Kartallar Yüksek Uçar !

Resim
serkann
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti Ahmet.Kabardin » Per Mar 22, 2012 2:09 pm

konfederat yazdı:Merhaba,

O bahsettiğiniz yöneticileri kim seçiyor,elbette özgür iradeleriyle Abhaz halkı seçiyor;nasıl bir yönetici isterdiniz Abhazya için çok merak ediyorum;mesela başa geçmesini istediğiniz Abhaz yetkilisi 21 Mayıs 2011'de Rusya Federasyonu'na savaş mı açsın veya Çeçenistan'a,Doku Umarov'a 1.Çeçen-Rus savaşında olduğu gibi Abhaz Taburu mu yollasın?

Bırakın bunları arkadaşlar,eğri oturup doğru konuşalım;Abhazya,küçük ama şanlı bir geçmişi olan bir ülke ki bunu defalarca tarihte kanıtladı,tıpkı diğer Kafkasya'nın evlatları gibi;ama burdan;yok baştakiler hainmiş,yok Rusya ile işbirliği yapıyorlarmış gibi açıklamalar çok yanlış kanımca.

Napsın Abhazlar,Gürcülerle mi işbirliğine gitsinler veya Gürcülere çıkarma gemileri hediye eden,muhafız birliklerini eğiten ve havaalanlarını modernize eden Türkiye'ye mi yaklaşsın?!

Biraz düşünelim Allah aşkına;savaş savaş savaş,nüfus kalmadı elimizde,insanımız kalmadı,ambargoda resmen inledi Abhazya;hala Rusya'ya karşı dik dursun,yok efendim,işbirliğini tadında bıraksın vb açıklamalarda bulunuyorsunuz,insaf...

Saygılar

Haklısın kardeşim ama herkesin kafası: :?: :?: :?:
Katil Rusya Kafkasya'dan defol!
Ahmet.Kabardin
Acemi Üye
Acemi Üye

Önceki

MİZAH

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir