[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 ÖĞRETMEN LAFLARI

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

ÖĞRETMEN LAFLARI

ÖĞRETMEN LAFLARI

İleti PauKaF » Pts Ağu 02, 2010 6:41 pm

1) ogretmen her zaman haklidir
2) ogretmenler de hata yapar
3) 2. maddenin gecerli oldugu durumlarda 1. madde gecerlidir.

-çocuklar sınav çok kolay merak etmeyin

-bunun birimi ne?10 metre mi 10 elma mı 10 armut mu?ne bunun birimi ha?

-ogrenci dersi vaktinde yapmali..

-nerde kalmıştık?
-bi saat öncesini soruyosanız hepimiz uyuyoduk.isterseniz oradan devam edelim?

+ ogretmene lan denilmez cocuum
- demedimki hocam ben arkadasa lan demistim
+ arkadasada lan denilmez cocuum
- e o zaman ben kime lan diecem lan..
+ ogretmene lan denilmez lan!!
- ?!?

- ayağına ne oldu kızım?
- araba çarptı hocam.
- sınıfta arabanın ne işi var?

-hocam nedir bu 37 alm$ım yaa?!?
-beter ol

-hayvan herif!!! lütfen susar mısın?

-hocam sınav nerden başlıyo
-13 ten itibaren sorumlusunuz çocuklar(halbuki 13. sayfa kitabın başıdır )

-bak bu sefer kurşun kalemle 0 yazdım not defterine, bi daha böle bişey yaparsan sınıfta hem disipline veririm hem de sözlüne gerçekten sıfır veririm.

-kızzımmm sen yine fiziksel olarak varsın sınıfta ama ruhen yoksun

-kopya cekebilirsiniz ama bana yakalanmayin.

-oglum kitabin nerde senin
-evde kaldi hocam
-sen niye geldin ?

-x çok konuştuğuna göre demek ki konuyu iyice öğrenmiş. evet x, seni dinliyoruz!

-neye gülüyorsunuz söyleyin, hepimiz gülelim!

öğrenci derste dalmıştır, bakışlar bir yere fikslenmiştir. hoca bunu çakar.
- ... bu olay göktürklerin sonunu hazırlamıştır, di mi oğlum?
- evet, bu bölünme göktürklerin sonunu hazırlamıştır.
- orta asya'da at koşturmayalım, dersi dinleyelim.
- ama.. ben...
- dinleyelim.
- ....

ogr: hocam tuvalete gidebilir miyim?
hc: neden ?

-7.sıradaki kalksın
-hocam her hafta 7 diyosunuz hep ben kalkıyorum
-iyi söyle ozaman annene gömleğini omoyla yıkamasın öğretmen hep seni kaldırmasın

-çocuklar testin cevaplarını söylüyoruuuum...
1-ceyhaan
2-ayhaaan
3-beyhaaan
4-... ıhı ıhıııı! nasıldım ama? komiktim di me?
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

Re: ÖĞRETMEN LAFLARI

İleti axakuyt aştıbj » Sal Ağu 03, 2010 10:47 am

test sonuçlarını çözerken..cevap verirlerken
sonuç a şıkkıysa kodluyorlar
adana ayni a şıkkı.
sanki alfabede başka a var
topu topu 5 şık..oluyor..ne diye kodlarlarsa..
SOYLU SEVDAM....
CAPA CAпсуоуп
cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video kitap savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri kiril dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil adigey abhazya oset çeçen karaçay rusya siteleri indir dinle tarih türk makale link sohbet chat izle uzunyayla download kimdir nedir nasıl kabardey besleney şağsığ abzeh abzex hatukoy ubıh elbruz mit
axakuyt aştıbj
axakuyt aştıbj
Onursal Üye
Onursal Üye

İleti Bramkhan » Sal Ağu 03, 2010 11:04 am

PauKaF yazdı:neye gülüyorsunuz söyleyin, hepimiz gülelim!

Klişedir :)
Resim

cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video kitap savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri kiril dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil adigey abhazya oset çeçen karaçay rusya siteleri indir dinle tarih türk
Bramkhan
Bramkhan
Yönetici
Yönetici

İleti gözde batgiray » Sal Ağu 03, 2010 12:41 pm

-x çok konuştuğuna göre demek ki konuyu iyice öğrenmiş. evet x, seni dinliyoruz!

Bunu çok duydum :mrgreen:
gözde batgiray

İleti kafkas-adige » Sal Ağu 03, 2010 1:57 pm

ingilicze dersi
öğrenci:hocam pervasızca ne demek
öğretmen.ıııı
senin bunu daha iyi anlaman icin acıp sözlüğü bakman gerek
kafkas-adige
Azimli Üye
Azimli Üye

İleti karakalpak » Cum Ekm 29, 2010 5:21 pm

gennelikle 2 söz çok kullanılır

-neye gülüyorsunuz söyleyin, hepimiz gülelim!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P
Resim
karakalpak
karakalpak
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti disepss » Pzr Tem 10, 2011 9:47 am

klişe sözler artık :D
disepss
Çaylak Üye
Çaylak Üye