[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 ANNEANNEMİN BACAĞI NASIL KIRILDI?
ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

ANNEANNEMİN BACAĞI NASIL KIRILDI?

ANNEANNEMİN BACAĞI NASIL KIRILDI?

İleti Musayaslı » Per Nis 19, 2012 5:16 pm

ANNEANNEMİN BACAĞI NASIL KIRILDI?
Günlerden perşembeydi.Annem ve babam hasta oldukları için bana da bulaşmasın diye beni anneanneme postalamışlardı.Anneannemde kalmayı çok severdim.Çünkü orada hep benim dediklerim yapılırdı.Benim izlemek istediğim televizyon programı izlenir ,benim sevdiğim yemekler yapılır,benim gitmek istediğim yere gidilirdi.Sanki orası benim krallığımdı.Kim olsa severdi yani.
Anneannem beni sabah öpe koklaya uyandırdı."Hanimiş benim güzel torunum,aman şu saçlara bak ipek gibi.Kurban olurum ben sana...."Anneannem bunları söylerken ben de nazlandıkça nazlanıyor,şımardıkça şımarıyor,kendimi oradan oraya atıyordum.Sonunda o kadar çok nazlandım ki anneannemi de bıktırdım.O yanımdan ayrılınca kalktım,elimi yüzümü yıkayıp üstümü değiştirdim.Anneannemin yaptığı sucuklu yumurtanın kokusunu takip ederek mutfağa girdim.Allahım o ne sofraydı. Biz evimizde genellikle kahvaltıyı ayakta yaparız. Annem de babam da çalıştığı için erkenden uyanmak,giyinmek ve ayaküstü birkaç lokma yiyerek evden çıkmak zorundayızdır. Ama burada her şey bambaşka .Dedim ya krallığım burası benim.Tereyağ,bal,çeşit çeşit reçeller,peynirler,tam ortalarına kurulmuş bakır sahan içinde sucuklu yumurta,bahçeden henüz koparılmış incecik biberler,domatesler ve minik minik salatalıklar...Tabii hemen yumuldum.Karnım doymuştu ama ya gözüm....
Kahvaltıdan sonra anneannem evi toparladı.Ben de televizyon seyrettim.Anneannem dışarı çamaşır asmaya çıkmıştı. Canım sıkıldığından biraz kırmızı meşin topumla oynamaya başladım.Bir ara kendimi öyle bir kaptırmışım ki şöyle gerine gerine topa bir vurdum.Top ,önce sobanın borusuna sonra da altından geçmekte olan anneannemin kafasına gelmesin mi! Soba borularıyla birlikte tabii...Anneannem, anneannem değil Güney Afrikalı Huşi Huşi Kabilesinin reisiydi sanki.
Anneannem avazı çıktığı kadar bağırıyor ,bense onun elinden kurtulmak için evin içinde dört dönüyordum.Derken anneannem dayımın kapının önünde açık bıraktığı şemsiyeye de takıldı vee.... Evet ayağı kırılmış. Tabii bunu biz ,Onu önce hamamda güzelce sabunlayıp gerçek kimliğine kavuşturduktan sonra götürdüğümüz hastahanede öğrendik. Anneannemim ayağını alçıya aldılar.Biz yokken annem gelip evi temizlemiş.Anneannem ayağını bükemediğinden biz dayımla belediye otobüsüne binerek eve döndük.Dedem
de anneannemi arabanın arka koltuğuna oturtup eve getirdi.
Biz onlardan önce gelmiştik.Ben her zaman bir suç işlediğimde yaptığım gibi hemen odaya çıkıp yattım.Anneannemle karşılaşmak istemiyordum.Uyumuşum.Sabah anneannemin sesiyle gözlerimi açtım.
"Hadi benim Minnoş'um!Güzel kızım,yerim ben seni,aman da aman...." Gözlerimi açmak istemiyordum.Şöyle aralayarak anneannemin ayaklarına baktım ki...Aaaaa !Bir şey yok..Ne yani hepsi rüyamıymış! Yazar: Musa Yaşli
il: bursa okul:düz lise sınıf : 10tmc :mrgreen: :mrgreen:
Musayaslı
Çaylak Üye
Çaylak Üye
 
İleti: 1
Kayıt: Per Nis 19, 2012 5:08 pm

KOMEDİ MERKEZİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir