[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 AİLEYE BAK

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

AİLEYE BAK

AİLEYE BAK

İleti kuzeyli » Cmt Haz 05, 2010 8:27 am

Aileye Bak
AŞAGIDA ANLATILAN BU OLAY RESMI KAYITLARDAN ALINMISTIR

Saygı değer Hakim Bey..

Saygılarımla size açiklama özgürlügümü kullanarak bazi seyleri bildirmek

istiyorum , Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.. Şu

günlerde askerliğe çağrılacağım. Yasım 24 ve 44 yasında bir dul bayanla

evlendim, kendisinin de bir kızı var , 25 yasında.

Babam ise bu bahsetmis oldugum üvey kizi m ile evlendi. Böylelikle Babam,

karimin kizi ile evlendigi icin damadim olmus oldu. Bunun üzerine kizim da

üvey annem olmus oldu babamla evlendigi icin.. Hanimimin ve benim gecen

sene bir oglumuz oldu. Oglum hanimimin kizinin erkek kardesi oldu, ayni

zamanda Babamin da enistesi. Birde üveyannemin erkek kardesi oldugu icin

dayi oldu. Anliyacaginiz benim oglum benim dayim oldu.. Babamin esi sene

sonunda dünyaya bir erkek cocugu getirdi. O babamin oglu oldugu icin

benimde erkek kardesim, vede kizimin oglu oldugu icin de torunum. Yani ben

torunumun erkek kardesiyim. Ayrica bir Annenin evladinin babasi esi olduguna

göre bende Esimin Kizinin babasiyim vede kizimin erkek cocugunun erkek kardesiyim. Kisacasi kendimin büyükbabasiyim..

Sayin Savci bey sizden ricam beni Askerlik görevimden azletmenizdir, sizde biliyorsunuz ki kanunlarimizda Baba, Ogul ve Torun ayni zamanda askerlik yapamazlar..

Saygilarimla..

Not: Pskolojik rahatsizliklardan ve (!)Ailedeki dengesizliklerden dolayi bu

genc adam askerlikten men edilmistir.. (Dosyasina bu sekilde islenmis..)
Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes
kuzeyli

Re: AİLEYE BAK

İleti axakuyt aştıbj » Cmt Haz 05, 2010 10:03 am

bence bu aile askere gitmeden önce ahlaki yapılarını bir gözden geçirsinler Laughing Laughing
SOYLU SEVDAM....
CAPA CAпсуоуп
cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video kitap savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri kiril dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil adigey abhazya oset çeçen karaçay rusya siteleri indir dinle tarih türk makale link sohbet chat izle uzunyayla download kimdir nedir nasıl kabardey besleney şağsığ abzeh abzex hatukoy ubıh elbruz mit
axakuyt aştıbj
axakuyt aştıbj
Onursal Üye
Onursal Üye

İleti gözde batgiray » Cmt Haz 05, 2010 1:17 pm

Uyh çok karışık olmuşlar aşk-ı memnuyu geçmiştir heralde Very Happy
gözde batgiray

İleti kafkas-adige » Cmt Haz 05, 2010 3:03 pm

gözde batgiray yazdı:Uyh çok karışık olmuşlar aşk-ı memnuyu geçmiştir heralde Very Happy

Laughing Laughing okadar da değil
kafkas-adige
Azimli Üye
Azimli Üye

İleti kuzeyli » Cmt Haz 05, 2010 8:04 pm

benim daha yazarken kafam karışdı Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy hala çözemedim yavv bu durumu Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
kuzeyli

İleti disepss » Pzr Tem 10, 2011 6:37 pm

dıydısının dıydısı :D kafam karıştı wallaa :)
disepss
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti sara abhaz » Pts Tem 11, 2011 4:50 pm

yok artik ya bu ne :?: çorbadan beter.

{ uzunyayla }

{San Sguı Btoup}
sara abhaz
sara abhaz
Emektar Üye
Emektar Üye

İleti bernaaa » Sal Kas 22, 2011 8:10 pm

işte söleniyor hep akraba evliliği yapmayın diye boş yere mi sonra böyle karışıklık çıkıyor işte...:D :D
bernaaa
Çaylak Üye
Çaylak Üye

KOMEDİ MERKEZİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir