[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 ÇEÇENYA KOMUTANLARINDAN SÖZLER

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

İleti PauKaF » Cmt Ekm 20, 2007 5:45 pm

Resim
Biz sonuna kadar mücadele vereceğiz,
Taviz yok! Çeçenistan Bağımsız Olacaktır.

Dokko UMAROV

Resim
Ölecek kadar yaşlı savaşacak kadar gencim
Cevher Dudaev

"Üzerimdeki üniformam kefenim, şehadete talibim. Şehitliği rütbe ve şeref kabul ediyorum. Kanımın son damlasına kadar ülkemin bağımsızlığı ve milletimin hürriyeti için savaşmaya hazırım''
CEVHER DUDAYEV

Resim
"Biz silahlı mücadele dışındaki yöntemlere her zaman önem verdik. Fakat barışçıl çözüm sunduğunuzda, onu kabul edecek bir taraf gerekiyor. Ruslar bu tip yöntemlere asla yanaşmıyorlar. Biz de onlara, anladıkları dilden cevap veriyoruz. Putin yıkılmaz bir kale değildir. Tarihte ondan çok daha güçlü liderler geri adım atmışlardır. Yine de kendisi bilir. Biz cihad alanlarımızı ve cephelerimizi genişleterek zafere kadar savaşacağız."
Abdulhalim Sadullayev

Resim
"İki taraf da ağır kayıplar veriyor. Bunun sorumlusu biz değiliz, bundan sonrada akacak kanın sorumlusu işgalciler olacaktır. Bizi üzen Rusların saldırıları değil… Bizi üzen İslâm dünyasının vurdumduymazlığı, dünyanın sessiz oluşudur…. Bizi ya anlamıyorlar, ya da anlamak istemiyorlar. Bir gün anlarlar, amma inşALLAH çok geç olmaz".
Aslan Mashadov

Resim
“Kendi vatanımı savundum. Biz Rusları çağırmadık. Onlar gelip bizim vatanımızı işgal ettiler. Biz savaş istemedik, onlar gelip bizimle savaşmak istediler. Askerlerimizle savaşmak yerine çocuk, kadın ve yaşlı insanları öldürdüler. Sizin, benim hakkımdaki hükmünüz ceza değil mükafattır. ALLAH’ın bana verdiği ömrü, O’nun yolunda ve kendi vatanıma harcadım. Her şey, ALLAH’ın elinde. O istediği zaman ben buradan çıkarım. Ben, önce ALLAH’ın sonra komutanım Cehar Dudayev’in askeriyim. Savaştığım için asla pişman değilim.”
Salman Raduyev { Yanlız Kurt]

Resim
"Kimse ALLAH'ın müsaade ettiğini yapmama engel olamaz"
Şamil Basayev

Resim
"Kafirlerin önünde eğilmektense,hür olarak ayakta şehid olmayı tercih ederim."
Tahir Batayev

Resim
"Mücahidlerle Topraklarımızı Rus ve İşbirlikçiler Çıkana Dek Cihad Edeceğimiz Söz Verdik ve İnşaALLAH Yorulmadan Ruslara Daha Büyük Acılar Tattırmak İçin Çok ca Çalışacağız.Sizlerin Duası ve Yardımıyla Zafer Bizim Olacaktır İnşaALLAH.ALLAHu Ekbar !"
Genaral Hayrullah

Resim
"Eger Afganistan`dayken bana gelip birgün gelecek Ruslar`la Rusya`nin içinde de savasacaksin deseydiniz, size asla inanmazdim."
İbn'ul HATTAP
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

Re: ÇEÇENYA KOMUTANLARINDAN SÖZLER

İleti ratKo_pşaşe » Cmt Ekm 20, 2007 6:17 pm

ay içim bi garip oldu Confused
...::: ratKo_pşaşe :::...

Resim

Çerkes Müzikleriçerkez adige abaza çerkes kafkasya kuzey indir dinle mp3 haber tarih site
ratKo_pşaşe
ratKo_pşaşe
Onursal Üye
Onursal Üye

İleti adiGErkan » Cum Kas 02, 2007 4:29 pm

şimdiye kadar duyduğum gördüğm en büyük ve en korkusuz komutanlar.Allah ım sen onlara yardım et ve muzaffer kıl.Allah ım sen o rusları kahhar sıfatınla kahret .
'' ХЭХЭСЫМ И ХЭКУР И АНЭДЭЛЪХЪУБЗЭ ''
THAWŞEÇALE
adiGErkan
Azimli Üye
Azimli Üye

İleti noxcu » Cum Kas 02, 2007 5:08 pm

emeğine sağlık.....
^^Savasacak kadar genciz Ölecek kadar yaşlıyız^^
noxcu
noxcu
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti Maqey » Pzr Eyl 13, 2009 2:53 pm

Surprised Surprised
Kanlı Gözyaşlarıma Şahid ol Karadeniz !
Nalçik Maykop neye yarar Bizsiz!
Kalsakta atsız, silahsız, nefersiz, sen biliyorsun Ya Rabb,

KAFKASYA SAHİBİ BİZLERİZ !!!
Resim
Maqey
Maqey
Uzman Üye
Uzman Üye

İleti esas » Pts Şub 01, 2010 1:34 pm

"İki taraf da ağır kayıplar veriyor. Bunun sorumlusu biz değiliz, bundan sonrada akacak kanın sorumlusu işgalciler olacaktır. Bizi üzen Rusların saldırıları değil… Bizi üzen İslâm dünyasının vurdumduymazlığı, dünyanın sessiz oluşudur…. Bizi ya anlamıyorlar, ya da anlamak istemiyorlar. Bir gün anlarlar, amma inşALLAH çok geç olmaz".
Aslan Mashadov
esas
Azimli Üye
Azimli Üye

KISA VE ÖZ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir