[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 BAYANLARA ÖZEL FERRARİ

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

HEYKELDE HACKER OLDU

HEYKELDE HACKER OLDU

İleti KILIÇ » Pzr May 20, 2012 6:53 am

Resim
En son KILIÇ tarafından, Pzr May 27, 2012 4:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
KILIÇ
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Re: BAYANLARA ÖZEL FERRARİ

İleti serkann » Pzr May 20, 2012 9:10 pm

kılıç kardeş; paylaşımların güzel hoşta, ben bu paylaşımlar da çerkes'likle direk yada dolaylı, bir anlam çıkaramadım... aradığım şey bilğiyle de alakalı değil, yani mizahta göremedim...
Kartallar Yüksek Uçar !

Resim
serkann
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti KILIÇ » Pts May 21, 2012 4:21 pm

öncelikle selamlar biladerim..burası genel resim bölümü, yani bizim dilimizde serbest bölge illa çerkeslikle alakalı placak diye bişe yok..öle bişe arıyorsan kafkas resim bölümü var oraya bir bak..aradıgını bulursun .. ;) ;) ;) ;)
KILIÇ
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti serkann » Sal May 22, 2012 11:03 am

KILIÇ yazdı:öncelikle selamlar biladerim..burası genel resim bölümü, yani bizim dilimizde serbest bölge illa çerkeslikle alakalı placak diye bişe yok..öle bişe arıyorsan kafkas resim bölümü var oraya bir bak..aradıgını bulursun .. ;) ;) ;) ;)

Aleyküm selam

sevgili kılıç:)

sen beni güldürdün ALLAH (cc) de seni güldürsün emi... forumun sahibi ben değilim, namı değer PAUKAF... dilediğinizi, dilediniz yerde paylaşırsınız, paukaf kuralları ölçüsünde. serbest alandan kasıt; forumda ki başlıklarla uyuşmayan paylaşımlardır diye düşünüyorum...
Önemli olan benim ne aradığım değil, sizin ÇERKES net adlı sitede ne aradınız yada ne paylaştınız dır! küçük kedicikleri yada benzer şeyleri bu setinin dışın da istemesek te görüyoruz zaten... son olarak şunu ifade etmek isterim. forum olumlu yada olumsuz fikir alış verişi yapılmak için vardır... eğer böyle bakmazsanız, kedilerin sevimli birer yaratık olduğunun yanın da nankör olduklarını göz ardı etmiş olursunuz:)
Kartallar Yüksek Uçar !

Resim
serkann
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti KILIÇ » Sal May 22, 2012 7:33 pm

akidiş ,burad neler yokki koca agızlı zencı meyvalar ..köpekler. daha birsürü şeyler...bizde bi araba komuşuz çokmu ahanda geri siliyom :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
KILIÇ
Çaylak Üye
Çaylak Üye

GENEL RESİM VE FOTOĞRAFLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir