[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 2008'İN EN İYİ BULUŞLARI

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

2008'İN EN İYİ BULUŞLARI

2008'İN EN İYİ BULUŞLARI

İleti PauKaF » Pts Arl 08, 2008 5:45 pm

Popular Science dergisinin editörleri geleneksel olarak yayınladıkları 'En iyi 100 yeni teknoloji' listesini bu yıl da duyurdu. Çeşitli kategorilerde verilen ödüllerin cihazlar sınıfında birinciliği Laptop ve cep telefonlarına takılan, elde taşınabilen projektör kazandı. İşte yaşamın her alanında yapılan buluşlardan bu yıl öne çıkanlar

Resim

Polaroid ZINK- Taşınabilir mini yazıcı

Resim

Livescribe Pulse - El yazınızı dijital ortama aktarırken çevredeki sesleri de kaydeden kalem

Resim

Tonium Pacemaker- Mini DJ sistemi

Resim

Sleek Audio SA6- Kişilerin işitme yapısına uygun çalışan kulaklıklar

Resim

Sağlık alanında ise en önemli buluş olarak yeniden hücrelendirilmiş kalp kabul edildi. Böylece bağışlanmış bir organın hücreleri ayrıştırılarak nakledilecek hastanın hücreleri konulabilecek. Böylece vücudun yeni organı kabul etmeme riski ortadan kalkıyor

Resim

milliyet
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

Re: 2008'İN EN İYİ BULUŞLARI

İleti disepss » Çar Tem 13, 2011 12:36 pm

5. resimdeki ne anlamadım ben :)
disepss
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti PauKaF » Çar Tem 13, 2011 8:12 pm

diğerlerini anladın yani ne mutlu sana ben hiç anlamadım :)
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

İleti tamara guaşe » Per Tem 14, 2011 12:04 am

günlük hayatta kullanmadığımıza göre bu buluşlar pek tutumamış :P
tamara guaşe
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti PauKaF » Per Tem 14, 2011 11:08 am

şimdi ne oldukları anlaşıldı :)
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

İleti disepss » Per Tem 14, 2011 3:09 pm

PauKaF yazdı:diğerlerini anladın yani ne mutlu sana ben hiç anlamadım :)

diğerlerini az çok bişi uydurdum da ona bişi bile uyduramadım manasız geldi :D
disepss
Çaylak Üye
Çaylak Üye

GENEL RESİM VE FOTOĞRAFLAR

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir