KAYSERİ'DEN NALÇİK'E DEV YATIRIM

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

İleti PauKaF » Pzr Kas 08, 2009 9:36 pm

Regnum ajansının bildirdiğine göre, Türkiye’nin Kayseri ilinden Nalçik şehrine gelen Çetin Şen’in ofis mobilya konusunda uzman “Ceha” şirketi Kabardey- Balkar Cumhuriyeti’nde Aralık ayında ofis mobilyası fabrikası kuracak.

Resim

Regnum ajansının bildirdiğine göre, Türkiye’nin Kayseri ilinden Nalçik şehrine gelen Çerkes asıllı Çetin Şen’in Yönetim Kurulu başkanlığını yaptığı ve ofis mobilya konusunda uzman “Ceha” şirketi Kabardey- Balkar Cumhuriyeti’nde Aralık ayında ofis mobilyası fabrikasını açaçak.
“Ceha”, ofis mobilya fabrikasını, yerel bir firma olan “Yug-Metal” şirketi ile ortak olarak Kabardey-Balkar cumhuriyetinin Nalçik şehrinde kuracak.
“Ceha” ile “Yug –Metal” firmalarının ortak kuracakları ofis mobilya fabrikasına 400 milyon rublelik yatırım yapılacağı belirtildi.
Söz konusu fabrikada 600 işçinin istihdam edileceği, şimdiye dek 8 işçinin eğitim için Türkiye’ye gönderildiği, Kasım ayı içerisinde de 22 işçinin daha bu kapsamda Türkiye’ye gönderileceği belirtildi.
“Ceha” şirketi ürettiği malları Avrupa ve Rusya pazarlarına gönderiyor. Ceha’nın Kabardey-Balkar Cumhuriyeti’ndeki bu yatırımla beraber Rusya Federasyonu pazarında ağırlığını artıracağı ifade ediliyor.

www.kafkasevi.com
Ben Halkım İçin Özgürlük İstiyorum
Game Ground - çerkes - kafkasya - tubidy - adige - 21 Mayıs 1864 sürgün soykırım hakkında çerkeş çerkesh cherkesh 2009 2010 çerkez adige çerkes adige kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz çerkez tavuğu tavuk tarifi adiga abaza kuzey müzik music çekes çerks ahazya adge aige kafasya adiye wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim dernekleri federasyonu ad köyleri düğün mahalli video savaş haber circassian güncel dil sözlük çeviri dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok şeyh şamil com net org tr adigey abhazya oset siteleri indir dinle tarih türk link sohbet chat izle sohbet muhabbet adiye cherkessia çerkesya yurtseverleri sitesi org net com facebook google mp3 download indir kökeni nerede nedir kimdir nasıl yeni ilk büyük eski
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

Re: KAYSERİ'DEN NALÇİK'E DEV YATIRIM

İleti PauKaF » Pzr Kas 08, 2009 9:36 pm

Geçtiğimiz yıl Kafkas Diasporası 2008'in Yılın İş Adamı ödülünü alan Sayın Çetin Şen ve kardeşi Turhan Şen'in sahip olduğu Ceha Büro Mobilyalarının gerçekleştirdiği yatırım, sıfırdan bir yatırım olup, tüm fabrika binası ve makinalar sıfırdan kurulmuştur. 160.000 metre kare alan üzerinde 16.000 metrekare kapalı alanda ilk üretimine başlayacak olan fabrikada makina montajları bitti. Önümüzdeki yıllarda üretimin 160.000 m2 alanda yapılması planlanmaktadır. Deneme üretimlerine başlanan fabrika Kafkasya ve Rusya Federasyonuna hitap edecek. Almanya, Fransa, ABD ve Japonya olmak üzere tüm dünyaya ihracat gerçekleştirmekte olan Ceha Büro Mobilya, yeni işletmesini Ceha Kabardino Balkaria Rusya ismiyle devreye alıyor. Aralık ayında fabrikanın tam kapasite çalışmaya hazır hale gelmesi bekleniyor

Resim

http://www.uzunyayla.com/new/haber_deta ... berID=2906
Ben Halkım İçin Özgürlük İstiyorum
Game Ground - çerkes - kafkasya - tubidy - adige - 21 Mayıs 1864 sürgün soykırım hakkında çerkeş çerkesh cherkesh 2009 2010 çerkez adige çerkes adige kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz çerkez tavuğu tavuk tarifi adiga abaza kuzey müzik music çekes çerks ahazya adge aige kafasya adiye wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim dernekleri federasyonu ad köyleri düğün mahalli video savaş haber circassian güncel dil sözlük çeviri dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok şeyh şamil com net org tr adigey abhazya oset siteleri indir dinle tarih türk link sohbet chat izle sohbet muhabbet adiye cherkessia çerkesya yurtseverleri sitesi org net com facebook google mp3 download indir kökeni nerede nedir kimdir nasıl yeni ilk büyük eski
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

GENEL-DİĞER BÖLGELER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir