ŞARKILARIN ÖYKÜLERİ

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

ŞARKILARIN ÖYKÜLERİ

Re: ŞARKILARIN ÖYKÜLERİ

İleti daşgın » Per Kas 20, 2008 8:31 pm

güzel yorum da okadar acitasyon bi durumumuz yoktur zannımca Surprised
Resim
daşgın
daşgın
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti adigekaan » Çar Oca 14, 2009 8:15 pm

bir rivayette bir çerkez delikanlısı çerkez kızını sevmektedir ama kız bunu bilmemektedir oğlan artık açılmak ister köyde akşam düğün vardır oğlan da düğünlerde mızıka çalar yine o düğündede mızka çalar daha sonra damat ve gelin düğünün olduğu yere gelir çerkez genci bunu gördüğünde bir müzik çalmaya başlar bu müzik karşısıda herkes şaşırır.ama o gözyaşlarınıda akıtarak bu müziği yani Qafe yi çalar güğünde gördüğü kız sevdiği çerkez kızıdır (bnm bildiğimde böyle)
adigekaan
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti SiNePs60 » Pzr Mar 22, 2009 9:20 pm

Se si duneyin hikayesi ne acaba ??
SiNePs60
SiNePs60
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti gözde batgiray » Pzr Mar 22, 2009 9:22 pm

adigekaan yazdı:bir rivayette bir çerkez delikanlısı çerkez kızını sevmektedir ama kız bunu bilmemektedir oğlan artık açılmak ister köyde akşam düğün vardır oğlan da düğünlerde mızıka çalar yine o düğündede mızka çalar daha sonra damat ve gelin düğünün olduğu yere gelir çerkez genci bunu gördüğünde bir müzik çalmaya başlar bu müzik karşısıda herkes şaşırır.ama o gözyaşlarınıda akıtarak bu müziği yani Qafe yi çalar güğünde gördüğü kız sevdiği çerkez kızıdır (bnm bildiğimde böyle)

ya ben zaten hemen ağlarım çok kötü yaa tam ağlamalık Sad
gözde batgiray

İleti tuğrul » Sal Mar 24, 2009 10:30 pm

evet bencede sence gözde müzüğünde sözleri kendimiz yaşıyoruz sanki doğru
BEN HAYATI CEVRİM DIŞI YAŞARKEN HAYAT BENİ ENGELESE KAÇ YAZAR
21 Mayıs 1864 sürgün sürgünü soykırım hakkında 144 yıl 145. 2007 2008 2009 çerkez adige çerkes adige cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih circassian community kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil com net org tr adigey abhazya oset çeçen siteleri indir dinle tarih türk link sohbet chat izle
tuğrul
tuğrul
Emektar Üye
Emektar Üye

İleti gözde batgiray » Çar Mar 25, 2009 7:51 pm

tuğrul Idea

acitasyon la alakalı değil bu yani kendi durumun değil ....yada kendi durumun çoooook eski geçmişin, sen yaşamamışsın ama sen yaşamışsın gibi Wink

sürgünler ....
ayrılıklar...
hasretler....
aşklar....
vs.....
gözde batgiray

İleti ratKo_pşaşe » Çar Mar 25, 2009 7:56 pm

gözde batgiray yazdı:evet çok tuhaftır ağlatan kafe nin sözleri yok ama ben onun kadar güzel bi şarkı duymadım

ne çerkes şarkıları arasında ne diğerleri arasında

belki de sözlerini kendimiz yaşıyoruzdur müziğinde ne dersiniz Wink

Smile

Idea kesinlikle katılıorum ortak
...::: ratKo_pşaşe :::...

Resim

Çerkes Müzikleriçerkez adige abaza çerkes kafkasya kuzey indir dinle mp3 haber tarih site
ratKo_pşaşe
ratKo_pşaşe
Onursal Üye
Onursal Üye

İleti tuğrul » Pzr Mar 29, 2009 7:57 pm

bende onu diyorum zaten gözde
BEN HAYATI CEVRİM DIŞI YAŞARKEN HAYAT BENİ ENGELESE KAÇ YAZAR
21 Mayıs 1864 sürgün sürgünü soykırım hakkında 144 yıl 145. 2007 2008 2009 çerkez adige çerkes adige cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih circassian community kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil com net org tr adigey abhazya oset çeçen siteleri indir dinle tarih türk link sohbet chat izle
tuğrul
tuğrul
Emektar Üye
Emektar Üye

İleti berkaymurat » Per Haz 25, 2009 7:57 pm

ağlatan kafe hakkında o kadar çok hikaye okudum ki hangisine inanıcagımı şaşırdım...Burda yazılan hikaye genelde çok yaygın...
Ya ÇerKeZ GiBi GöRüN YaDa GöZüMe GöRünMe
berkaymurat
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti gözde batgiray » Cum Haz 26, 2009 9:43 am

ya akciğer kanserinden ölmüş ibaresi bütün romantizmi öldürdü Laughing Laughing Laughing Laughing
gözde batgiray

ÖncekiSonraki

ÇERKES MÜZİKLERİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir