[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 2167: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4370: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4372: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4373: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4374: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3542)
 LEPERUJ

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

LEPERUJ

LEPERUJ

İleti PauKaF » Sal May 06, 2008 4:16 pm

Mahalli Leperuj

Leperuj 1

Leperuj 2

leperuj adige çerkes kafkas müzik indir mp3 laparuj

çrks çrkz çrkez crkes kfkas kfks kafksya kfkasya kafkasy adge agie adıye adye adig dige adigr adigw sdige adiga abhaz abhz baza abaz abazya çerkezistan çerkesya kafkaya kbartay kbarde kabarde kaberte sapsıg sapsiğ spsğ hatkoy htkouya mzik mp2 3 ndir inle dinl hbr habr adighe adiğa adiğe cherkesh cherkes cekes kbtya cecen chechen şeşen sheshen ceenistan ceenya kasen kashen kaen
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

Re: LEPERUJ

İleti birol10 » Sal Kas 03, 2009 10:00 pm

ben bu şarkıları nasıl ındırıcem yardım erdesenız teşekkur ederim
birol10
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti PauKaF » Sal Kas 03, 2009 10:52 pm

birol10 yazdı:ben bu şarkıları nasıl ındırıcem yardım erdesenız teşekkur ederim

tıklayın direk indirmeye başlar

eğer direk indirmiyorda çalmaya başlıyorsa; sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet deyip indirin
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

İleti nursimArda. » Pzr Kas 07, 2010 2:29 pm

google chrome kullanıyorum. linke tıkladığımda yeni sekme açıyor ve orda çalmaya başlaması gerekiyor ama müzik çalmıyor. yardımcı olabilirseniz mutlu olurum.
nursimArda.
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti PauKaF » Pzr Kas 07, 2010 7:30 pm

nursimArda. sitemizin tüm bölümleri için ie 7 ve üzeri tarayıcı kullanmanızı tavsiye ederim
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

ÇERKES MÜZİKLERİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir