İNDİREBİLECEĞİNİZ PARÇALARIN LİSTESİ

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

İNDİREBİLECEĞİNİZ PARÇALARIN LİSTESİ

Re: İNDİREBİLECEĞİNİZ PARÇALARIN LİSTESİ

İleti HATTAB » Çar Ağu 06, 2008 11:02 am

Arkadaşlar şu müzikleri bir ara güncelleseniz derim hangisine tıklasam hata veriyor ne dinleyebiliyorum nede indirebiliyorum. Tanıdığımız arkadaşlara bu siteyi adres gösteriyoruz ama....

İnandığınız gibi yaşamazsanız yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız. Hazreti Ömer (r.a)

Resim
HATTAB
HATTAB
Acemi Üye
Acemi Üye

İleti PauKaF » Çar Ağu 06, 2008 11:18 am

HATTAB yazdı:Arkadaşlar şu müzikleri bir ara güncelleseniz derim hangisine tıklasam hata veriyor ne dinleyebiliyorum nede indirebiliyorum. Tanıdığımız arkadaşlara bu siteyi adres gösteriyoruz ama....

hata veren müziklerin olduğu başlıklarda mesaj eklerseniz düzeltmemiz daha kolay olur
tek tek hepsini kontrol edemeyiz değil mi:)

cerkes, cerkez, cerkesler, cerkeslik, cerkezlik, cerkezler, çerkes, çerkez, çerkezler, çerkeslik, adige, adyge, adhyge, adyghe, adiga, adyga, adhyga, adhygea, caucase, caucasus, kafkas, kavkaz, kafkasya, kafder, kaf, kaflar, kafkasya'da, circassian, circass, circassien, circassians, circassiens, tcherkesse, tcherkesses, chapsoug, sapsig, shapsoug, sapsug, kabarde, kabardes, kabardey, kabardinko, balkar, abaza, abzeh, abzah, abhazia, abhazya, abzak, abzek, abzakh, abzhakie, ossette, oset, osettian, ossetie, asetin, kusha, dogan, seyh, samil, seyh samil, ethem, çerkes ethem, etem, cerkez ethem, ethem bey, emre köy, isyan, yozgat, dernek, dernekler, association, associations, lyon, forum, video, mp3, free, windows, media, player, din, islam, deortation, sürgün, 1864, 21 mayis, 21 mai, ürdün, jordan, jordanie, israel, israil, türkiye, pinarbasi, kayseri, düzce, sakarya, ridade, nart, nalmes, folklor, folklore, folklorique, accordeon, accordéons, akordeon, pshine, psine, pshashe, kasen, kashen, adet, adetler, culturel, culture, kuzey, kafkasya, cecen, çeçen, çeçenistan, savas, cerkes.org, www.cerkes.org, info@cerkes.org, nalçik, maykop, cumhuriyet, samil, basayev, beslan, islamic, religion, habze, kabze, habz, thamata, çale, adigeçale, sid wu kaber, degu
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

İleti kafkassss » Cmt Ağu 09, 2008 9:27 am

ya sogiri sovgite diye bi parça vardı hani ho ho ho horayda felan onu arıyom bulamıyom burda bi tane videosu var gibi görünüyo yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar
kafkassss
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti PauKaF » Cmt Ağu 09, 2008 1:33 pm

kafkassss yazdı:ya sogiri sovgite diye bi parça vardı hani ho ho ho horayda felan onu arıyom bulamıyom burda bi tane videosu var gibi görünüyo yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

müsait olunca linkini bulur yazarım
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

İleti lazopo53 » Pzr Eyl 07, 2008 10:06 am

s.a
arkadaşlar sitenize yeni üye oldum bu parçaların başlığı indirebileceğiniz parçaların listesi
fakat hiçbirini indiremedim.download yapılamıyor sadece dinleyebiliyoruz.Sad
lazopo53
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti PauKaF » Pts Eyl 08, 2008 11:48 am

tam aksine hiç birini dinleyemezsiniz Smile

3500 parçalık arşiv başlığındaki linke tıklamışsınızdır burdaki parçaları indirebilirsiniz tekrar dener misiniz ...
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

İleti face_t0_face » Per Ekm 09, 2008 11:23 pm

kardeşlerim ben erzurumluyum bi dadaşım yani müzikleriniz çok hoş paylaşımlarnz için çok teşkr ederm elinize sağlık
face_t0_face
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti madcondor » Pts Ekm 20, 2008 4:04 pm

eyvallaaah
madcondor
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti mezithamat » Sal Arl 16, 2008 12:27 am

müziklerin çoğu http bulunamadı diyo .. masaüstüne atabildiklerim ise çalmıyo.. bir bilen yardımcı olsun lütfen..
mezithamat
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti savaşcıl_58 » Per Oca 22, 2009 4:38 pm

HEPSİ COK GUZELLL BAYAAA BİDE VARRR Surprised Surprised Surprised
savaşcıl_58
Çaylak Üye
Çaylak Üye

ÖncekiSonraki

ÇERKES MÜZİKLERİ

Kimler çevrimiçi