Home Genel Wattpad Nedir Nasıl Kullanılır

1 20862
Share

Wattpad dünya genelindeki en büyük hikaye keşfetme ve paylaşma platformudur. Tamamen ücretsiz olan wattpad ile yazarlar ve okuyucular ortak bir ağda buluşma şansı yakalar.  Telefondan, tabletlerden ve bilgisayardan günde yüzlerce hiyake wattpad ile paylaşılmaktadır.

Çok farklı hikayeler okumak ve kendi yazdıklarınızı insanlarla paylaşmak için wattpad harika bir yöntem.  Her ay kullanıcıların 2 milyon dakika vakit geçirdiği bağımlılık yaratan bir ortam.

Wattpad ile her gün yüzlerce yeni hikaye eklenirken dakikada 10 bin okuyucu bu hikayelerle buluşuyor.

Paylaşılan hikayelerden liste oluşturabilir, oy verebilir ve yorum ekleyebilirsiniz.

Android uygulamalarla telefonunuza wattpad uygulaması kurarak bağlanma şansınız da var. Çevrimdışı olduğunuz alanlarda bile daha önce yüklediğiniz hikayeleri okuyabilirsiniz.

Eğer bir yazarsanız, yazılarınızın binlerce insan tarafından takip edilmesi ve değerlendirilmesini istiyorsanız wattpad’e mutlaka katılmalısınız. 500’den fazla yazarın bir milyondan fazla okuma aldığı bir ağda sizde kendi yazılarınızın yeterince değer görmesini elde etme şansı yakalamış olursunuz.

Kanada kökenli bir site olan wattpad Türkçe olarakta hizmet veriyor.

Wattpad’de yer alan bazı hikaye türleri romantizm, fantazi, paranormal, korku, tarih, kısa hikaye, maneviyat, klasikler, bilim kurgu, mizah, macera, gençlik…

Tags: wattpad nedir, whatpad, watpad, wattpad uygulama indir, wattpad app download, wattpad türkçe, türkiye, iphone, samsung, nokia, htc, blackberry, wattpad hikayeleri, wattpad türkçe seks hikayeler, sex

Yorumlar

Yorum

1 Yorum

  1. 1)üye olan herkes hikaye yazma zorunda mı
    2)üye olduğumda istediğim hikayeleri indiriyor muyum indiriyor samda hepsi ni okuyabiliyormuyum kitap tammı yanii

Yorum yap