Home Genel Vube video sitesi para kazandırıyor

0 3568
Share

Bu makalemizde sizlere vube.com isimli bir video sitesini tanıtacağız. Vube dünya çapında ün yapmış bir video sitesi. Peki diğerlerinden farkı ne?

Vube diğer siteler gibi video çöplüğü değil çünkü telif hakkı size ait olmayan videolar yükleyemiyorsunuz. Bunun yanında vube sitesini öne çıkaran en önemli özellik video yükleyenlere 25.000 dolara varan aylık ödemeler yapıyor.

Vube ile nasıl para kazanılır:

Vube aylık olarak yarışma düzenliyor, bu yarışmada videonuzun en çok izlenme yakalaması gerekiyor. Eğer ilk 25’e girerse para ödülü kazanıyorsunuz. 1.olan 10 bin, 2.olan 5 bin, 3. olan kullanıcı 3 bin dolar kazanıyor. Liste bu şekilde azalarak iniyor. 25. vube videosunun sahibi 20 dolar kazanıyor.

Siz de hem videonuzun milyonlarca kişi tarafından izlenmesini hem de para kazanmak istiyorsanız vube tam aradığınız yerdir.

Bunun yanında sadece video izlemek isteyenler için de vube oldukça kaliteli, çünkü reklamsız, temiz ve yepyeni videolar bulabilirsiniz.

Tags: vube izle, vube nedir, vube para kazanma, vube nasıl kullanılır, vube ekşi, vube yorumlar, vube türkçe, vube türkiye

Yorumlar

Yorum

Yorum yok