Home Genel Club Penguin Türkçe Oyna

6 14876
Share

Club penguin oldukça büyük ilgi gördü ve oldukça beğenilen bir oyun haline geldi. Daha önce penguin chat olarak bilinen oyun geliştirildi ve club penguin (kısaca CP)  olarak piyasaya çıktı.

Club Penguin Türkçe  dil seçeneğine henüz sahip değil ama club penguin üye olmak oldukça basit, İngilizce olarak üye olabilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

Oyuna üye olmak için http://play.clubpenguin.com/ adresibne giriyoruz. Clup penguin üyelik için “create a penguin” yani bir penguen oluştur butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada “create penguen name” yazan yere penguenimize vermek istediğimiz ismi yazıyoruz, “chose a color” yani bir renk seç butonunda renk seçiyoruz sonra “create password” butonunda şifre oluşturuyoruz, şifreyi iki kez giriyoruz, son olarak “parents email adress” yazan yere mail adresimizi yazıyoruz. Altta I agree yazan yerlere tik koyup onaylıyoruz ve next diyoruz.

Sonra mail adresimize gelen aktivasyon mailde “aktive penguin” yazan yere tıklıyoruz, çıkan sayfada alttaki kutucuklara tik koyup onaylıyoruz ve aktive yazan yere tıklayıp ve üyeliğimizi tamamlıyoruz.

Şimdi club penguin oynamak için play now demeniz yeterli.

Club penguin oyununda bir çok karakter vardır, bunlardan bazıları; cadence, gary, rookie, sensei, franky…

club penguin

Tags: club penguin oyna, club penguin türkçe, miniclip club penguin, club penguin hileleri, club penguin ajan görevleri, club penguin hile programları, club penguin üye ol, club penguin codes,

Yorumlar

Yorum

6 Yorumlar

Yorum yap