Home Sosyal Medya Bitstrips nedir nasıl oynanır?

0 2329
bitstrips
Share

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte bir birinden farklı uygulama ve oyunlar giderek çoğaldı. Dönem dönem popüler olan oyun ve uygulamalar arasına şimdi de Bitstrips girdi.

Peki twitter ve facebookta sıkça paylaşımlarını görmeye başladığımız Bitstrips nedir, nasıl oynanır?

Bitstrips bir telefon uygulamasıdır. iOS ve android cihazlara yüklenebilen oyun kendi karakterinizi oluşturmanızla başlıyor. İstediğiniz şekilde saç, göz, burun, çene gibi vücut yapınıza göre çizgi filme benzer karakteri oluşturup Bitstrips dünyasına katılabiliyorsunuz.

Kendi karakterinizi oluşturduğunuz gibi arkadaşlarınızı da Bitstrips’e dahil edebiliyorsunuz. Karakteri oluşturduktan sonra oyun içerisinde paylaşımlarda bulunuyorsunuz.

Kendi özel karakterinizle Bitstrips içerisinde dolaşabiliyor ve bir çok etkinliğe katılabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu telefon uygulaması aynı zamanda Facebook masaüstü olarakta oynanabiliyor. Oyunda özellikle kendinize veya arkadaşlarınız benzer tipte seçimler yapmak oldukça zevkli.

Dünya üzerine yaygın olan oyun Türkiye’de de ilk olarak sadece Facebook üzerinden oynanabilen bir uygulama olarak çıkmıştı. Şuan ise akıllı cihazlarda kullanılabiliyor.

Bitstrips Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Android app on Google PlayBitstrips in the app store

Bitstrips - screenshot thumbnailBitstrips - screenshot thumbnailBitstrips - screenshot thumbnail

 

Tags: bitstrips indir, bitstrips ekşi, bitstrips nasıl yapılır, bitstrips iphone, bitstrips android, bitstrips download, bitstrips indir android, bitstrips oyna, türkçe

Yorumlar

Yorum

Yorum yok

Yorum yap