Home Tv Dünyası Bir Amerikan dizisi The Walking Dead

0 1314
Share

Bu makalemizde sizlere The Walking Dead isimli Amerikan dizisini tanıtacağız. Dizi 4 sezondur yayında ve dünya çapında üne sahip. Türkiye’den de bir çok kişi The Walking Dead dizisini takip ediyor.

Dizi 2010 yılında başladı ve 4. sezonunda (2013-2014)  da devam ediyor. Dizi aynı ismi taşıyan biz çizgi romandan uyarlamadır.  Dizinin başrolünde Rick Grimes karakterini canlandıran Andrew Lincoln yer almaktadır. Et yiyen zombi benzeri yaratıkların dünyaya egemen olmaya çalışmaları ile başlayan The Walking Dead dizisi bir çok ödül almayı başardı.

Dizide “aylaklar” olarak isimlendirilen ve gördükleri her canlıyı yiyen, insanları da ısırarak kendileri gibi yapan yaratıklarla mücadele anlatılır.

Tags: the walking dead 4. sezon 1. bölüm, the walking dizisi türkçe dublaj izle, full hd the walking dead izle, dizi izle the walking dead,  the walking dead izle, the walking dead 1. sezon 1. bölüm, the walking dead 1. sezon, the walking dead altyazı, the walking dead 1. sezon 2. bölüm, the walking dead 1. sezon 3. bölüm, the walking dead 3.sezon 1.bölüm izle, the walking dead 2.sezon 1.bölüm türkçe dublaj izle

Yorumlar

Yorum

Yorum yok

Yorum yap