Home Tv Dünyası Alkışlar Çıplak Kafa programına

0 1243
Share

Bu gece (17 Ekim 2013) yayınlanan Okan Bayülgen yönetimindeki Çıplak Kafa programında oldukça önemli bir konu üzerinde duruldu. Lösemi ile mücadele eden Melis Akbaş  başta olmak üzere tüm lösemi hastası çocuklara yardım edilmesi konusunda bilinç oluşturmaya çalışıldı.

Daha önce #MeliseCanVer tagi ile sosyal medyada büyük yankı uyandıran konu bir çok haber kanalında da duyurulmuş ve Okan Bayülgen tüm programlarında bu meseleye değinmişti.

Bu gece yapılan Çıplak Kafa programı ise tamamen Melis ve Melis gibi hasta olan insanlara ayrıldı. Program  #BenimKahramanimSensin tagi ile sosyal medyada da takip edildi.

Okan Bayülgen yaptığı programla insanları hastalıkla mücadele edenlere yardım edilmesi ve bağışlar konusunda daha duyarlı olunmasını hedefledi. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da programa telefonla katılarak destek verdi ve toplumsal duyarlılık oluşturmaya çalışıldığı için teşekkür etti ayrıca Kızılay’ın kan merkezlerinde “ilik bağışı olmak ister misiniz” sorusunun da sorulmaya başlanacağını vurguladı.

melis

 

Yorumlar

Yorum

Yorum yok

Yorum yap