Home Genel Adidas 2014 Yeni Model Kataloğu

0 7730
Share

Adidas dünyanın önde gelen spor malzemeleri üreticisidir. Adidas ayakkabıları, adidas şortlar, tşörtler adidas şapkalar, eşofmanlar herkes tarafından beğenilen kaliteli ürünlerden sadece bir kaçı.

2014 yılı için Adidas yeni ürünlerinin tanıtıldığı kataloğu yayınladı. 2014 adidas modasında neler var derseniz bu katalogda tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

Adidas 2014 ürünleri, yılın modasına uygun bir birinden güzel tasarımlar ve renklerden oluşuyor. Adidas kendi kalitesini gösteren farklı ürünler ve klasik modellerle yeni döneme giriş yapıyor.

Adidas ürünleri sadece model veya renk üzerine kurulu değil, asıl önem verilen şey konfor. İnsan serin ve kuru tutan ürünler gibi, kullanım kalitesini arttıracak bir çok çalışması mevcut.

Tüm malzeme, model, ürünleri 2014 Adidas kataloğuna buradan göz atabilirsiniz.

Birkaç ürün için örnek verelim:

2014 Adidas Yeni Model Yetişkin Ayakkabıları:

Ayakkabı Modelleri

 

2014 Adidas Krampon (kırampon):

2014 Adidas kramponlar dikkat çekiyor.Nitrocharge yeni Adidas krampon koleksiyonunun adıdır. Kullanıcı performansını arttırmayı hedefleyerek geliştirildi. Adidas yeni model krampounu Dani Alves (Barcelona),Javi Martinez (FC Bayern Munich)  Ezequiel Lavezzi (Paris Saint Germain) ve Daniele De Rossi (A.S. Roma)  ‘in test etmesi için anlaştı.

2014 Adidas kramponda adidas miCoach SPEED_CELL teknolojisi mevcut. Bu teknoloji oyuncu performansını değerlendirebiliyor.

Fiyatı ne kadar : Nitrocharge 2014 adidas krampon fiyatı 400 TL civarında.

Adidas kramponlar 2014

Nitrocharge

2014 kramponlar

Adidas çocuk ayakkabıları 2013-2014 sezonu:

Dünyanın en önemli spor giyim markası adidas yeni sezonda birbirinden şık ve kaliteli ürünlerini tanıttı. Bunlarda Adidas çocuk ayakkabı modelleri getirdiği şıklığın yanında sağlığa da dikkat ediyor. Sürekli gelişen çocuk ayakları için en ideal adidas ayakkabılar ortapedik özelliklerle tasarlanıyor.  Çocuk spor ayakkabı modellerinde adida 2013 2024 yılarında kızlar için beyaz, pembe ve sarı renkleri ağırlıkta kullanırken, erkekler için beyaz, mavi ve yeşil tonlar hakim.

Çocuklarınıza kaliteli ayakkabılar giydirmek istiyorsanız adidas çocuk spor ayakkabıları alabilirsiniz. Fiyat aralığı diğer markalara göre yüksektir ancak kullanım süresi ve kullanım rahatlığı bu fiyatı mutlaka karşılayacaktır.

Ayakkabı modelleri çocuklar için olduğu gibi bebekler içinde idealdir.Aşağıda bu senenin moda adidas çocuk ayakkabı modellerinden bir kaç örnek görebilirsiniz.

Adidas 2013 Çocuk Ayakkabı ModelleriAdidas 2013 Çocuk Ayakkabı ModelleriAdidas 2013 Çocuk Ayakkabı ModelleriAdidas 2013 Çocuk Ayakkabı ModelleriAdidas 2013 Çocuk Ayakkabı ModelleriAdidas 2013 Çocuk Ayakkabı ModelleriAdidas 2013 Çocuk Ayakkabı ModelleriAdidas 2013 Çocuk Ayakkabı Modelleri

 

Yorumlar

Yorum

Yorum yok

Yorum yap