Home Genel 2014 Calvin Klein Çantaları – Yeni Modeller

0 19557
Share

Calvin Klein kendine has müşterisi ile dikkat çeken markalardan biridir. Calvin Klein çanta modelleri bu markanın önemli ürünlerinden biridir ve kalite, şıklık, moda, konfor calvin klein çantalarının ortak özelliğidir.

2013-2014 sezonunda da Calvin Klein çanta modelleri göz dolduruyor. Yeni modeller 2013-2014 Calvin Clein koleksiyonu tanıtıldı ve büyük beğeni topladı.

Yeni model Calvin Klein çantalar günlük hayatta kullanılabileceği gibi özel günler için de seçenekler sunuyor. Fuşya renkler ağırlıkta, pertol mavisi de tercih edilen yeni moda renkler arasında yer alıyor.  Şıklığın yanında tasarım tamamen kullanım rahatlığına hitap ediyor. 

Daha yumuşak soft renklerde koleksiyonda ağırlıklı olarak bulunuyor. Krem ve açık renkli bej çantalar Calvin Klein kalitesini yansıtıyor. Renk uyumları ve bölmelerini beğeneceğiniz gibi askıları da oldukça opsiyonel.

2013-2014 Calvin Klein çanta fiyatlarını görmek veya satın almak için markafoni.com, morhipo.com, n11.com gibi alışveriş sitelerinden yararlanabilirsiniz. Çanta modelleri yanında ayakkabı modellerine ve parfümlere de göz atmanızı tavsiye ederimi.

Daha ayrıntılı Calvin Klein koleksiyonlarını incelemek isterseniz kendi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2013-2014 Calvin Clein Çanta Modelleri Resimler:

Product DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct DetailsProduct Details

kelvin kleyn clein cleyn

Yorumlar

Yorum

Yorum yok

Yorum yap