Home Genel 2014 Alyans Modası – Yüzük Modelleri

0 6018
Share

Bu yıl sizlere 2013 yılında trend olan alyanslar hangileri, 2014’te hangi tasarımların öne çıkması bekleniyor onu anlatacağım.

Son zamanlarda özellikle gümüş alyanslar öne çıkıyor. Gümüş alyans ve kenarlarında altın tasarımlar bu yılın modası. Ayrıca dini hassasiyeti olan erkekler altın takmıyor, bu nedenle gümüş alyanslar daha çok tercih ediliyor. (İslam dinine göre erkeklerin altın takması yasaklanmıştır). Gümüş ve altın karışımı yüzüklerin sade modelleri olduğu gibi daha büyük ve dikkat çekici tasarımlarda tercih ediliyor. 

Gümüş ve altın alyanslar

Gümüş altın karışımlı alyans modası

Gümüş dışında tasarımları sadeleştirilmiş iç kısmına farklı desenler (nazar boncuğu gibi) hazırlanmış alyanslarda bu yıl karşımıza çıkıyor. Sadelikten yana olan ve günlük hayatta kullanım rahatlığı arayanlar için ideal alyanslardır.

Sade nazar boncuklu alyanslar

Sade dizayn yüzükler dışında üzeri hafif taşlandırılmış ve daha dikkat çekici ama modern alyans yüzüklerde bu yıl trendler arasında yerini alıyor.

Küçük taşlı alyans yüzükler

Bunların dışında farklılık katmak isteyenler içinde bir çok tasarım mevcut. Alyans alırken kendi zevkinize uygun ve kullanırkenki beklentilerinizi dikkate alarak seçim yapmalısınız. Ayrıca alyans seçiminde püf nokta çiftlerin beraber seçim yapmalarıdır, yüzükler benzer özelliklerde ancak bir tarafın ihtiyaçlarına ve zevklerine göre seçilirse problem olabilir.

Farklı alyanslar

Değişik alyans modelleri

Alyans seçiminde nelere dikkat etmeli? Yüzük modellerinde değişim ne şekilde ilerliyor?

Nişan ve düğün için alyans alacak olanlar moda alyanslar hangiler? Ne tür bir alyans almalıyım?

İşte cevaplarınız hazır.

Altın alyans modelleri ve gümüş alyans modellerine birkaç örnek daha:

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Yorumlar

Yorum

Yorum yok

Yorum yap