Home Genel 2013-2014 Bershka Yeni Modeller

0 4251
Share

Bershka İspanya kökenli bir giyim markası. Gençlere yönelik ürünleri ile 1998 yılında Inditex bünyesinde kuruldu.Türkiye’de 22 dünyada toplam 893 mağazaya sahip.

Bershka modelleri gerek kıyafet gerek ayakkabılarda oldukça kaliteli ve yine Inditex grubundan Zara gibi markalarla kalite konusunda rekabet sağlayabiliyor. Buna rağmen fiyatları oldukça uygun.

2013-2014 koleksiyonunda Bershka modelleri dikkat çekti.

 

Bershka bayan (kadın) giyim koleksiyonundan örnekler: Tshirt, etek, pantolon, etek, short, gömlek, bluz, süveter, ceket, mayo, ayakkabı, elbise, spor kıyafet resimleri aşağıdadır.

2013-2014 Bershka Erkek Koleksiyonu’ndan örnekler; ceket, şort, jeans, kot pantolon, gömlek, pantolon, süveter, tişört, çanta, ayakkabı fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.

Fiyatları ne kadar nasıl satın alabilirim derseniz; Beshka online alışveriş için bershka resmi sitesinden veya trendyol gibi alışeriş sitelerinden yararlanabilirsiniz.

Tags: bershka ayakkabı, bershka giyim, bershka mağazaları, bershka online, bershka türkiye, koton, mango, pull and bear, stradivarius

Yorumlar

Yorum

Yorum yok

Yorum yap