ABDÜLLATİF ŞENER İLE İLGİLİ BİLİNMEYENLER

ANASAYFA  |   KAYIT OL  |   SOHBET  |   ÇERKES MÜZİKLERİ  |   ÇERKESBUL  |   SÖZLÜK  |   LİNKLER  |   KİRİL KLAVYE  |   BASINDA ÇERKESLER  |   SİTENE EKLE  |   İLETİŞİM

İleti Maqey » Sal Ekm 14, 2008 9:00 pm

Resim

Siyasette yeni oluşum çalışmaları içinde olan Abdullatif Şener’i herkes Sivaslı bilir. Peki Şener’in aslı nereli? Şener en çok hangi kesimden oy alabilecek? Şener’in en çok sevdiği oyun hangisi? İşte Abdullatif Şener’le ilgili ayrıntılar

Siyasette yeni oluşum çalışmaları içinde olan Abdullatif Şener’i herkes Sivaslı bilir.

Peki Abdullatif Şener’in aslı nereli?

Şener en çok hangi kesimden oy alabilecek?

Şener’in en çok sevdiği oyun hangisi?

İşte Abdullatif Şener’le ilgili ayrıntılar...

Siyaset arenamızın yeni liderlerinden Abdullatif Şener’in Kafkas kökenli olduğu ve milli kahramanımız Şeyh Şamil’in torunlarından olduğu öğrenildi.

Abdullatif Şener, 1954 yılında Sivas- Yıldızeli’n de doğdu. Ama Aslen Kafkas kökenli bir Çerkez aileden geldiği öğrenildi.

Şener’in oy alanındaki en büyük silahı Türkiye’de yaşayan 6 milyona yakın Kafkas kökenli vatandaşlarımız..

Bakanlığı ve milletvekilliği sırasında yaptığı gezilerde Kafkas Dernekleri’ni sık sık ziyaret eden Şener’i Kafkas Dernekleri çok sıcak karşıladığı gözlenmişti.

Alınan bilgilere göre Türkiye’de1,5 - 2 milyona yakın Çerkez seçmen bulunuyor..
Şenerin en büyük desteği de bu kesimden beklediği açık.

Sıkı bir Çerkez milliyetçisi olduğu öğrenilen Şener’in, bir Çerkez oyunu olan Şeşen ’i çok güzel oynadığı da gelen bilgiler arasında...
Shocked Idea
Kanlı Gözyaşlarıma Şahid ol Karadeniz !
Nalçik Maykop neye yarar Bizsiz!
Kalsakta atsız, silahsız, nefersiz, sen biliyorsun Ya Rabb,

KAFKASYA SAHİBİ BİZLERİZ !!!
Resim
Maqey
Maqey
Uzman Üye
Uzman Üye

Re: ABDÜLLATİF ŞENER İLE İLGİLİ BİLİNMEYENLER

İleti axakuyt aştıbj » Çar Ekm 15, 2008 8:19 am

ortalık siyasi liderlerle kaynamaya başladı...

chp lideride kafkas kökenli bir çerkes di...ne oldu...tabiki hiçbir şey

şener ne yapacak..tabi ki hiç bir şey

peki neden hiç bir şey yapmayacak..;çünki bu liderler tc. bayrağı altında..çalışacaklar...fazla bir şey beklemeyin Surprised Surprised
SOYLU SEVDAM....
CAPA CAпсуоуп
cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video kitap savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri kiril dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil adigey abhazya oset çeçen karaçay rusya siteleri indir dinle tarih türk makale link sohbet chat izle uzunyayla download kimdir nedir nasıl kabardey besleney şağsığ abzeh abzex hatukoy ubıh elbruz mit
axakuyt aştıbj
axakuyt aştıbj
Onursal Üye
Onursal Üye

İleti seten65 » Çar Ekm 15, 2008 11:00 am

.....SAYIN ABDÜLLATİF ŞENER SİVASLI.BENİM SİYASETLE HİÇ İŞİM OLMAZ FAKAT GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR İNSAN DEGERLİ BİR ŞAHSİYETTİR.GÖRÜŞÜ NE OLURSA OLSUN ÇOK İYİ BİR AKADEMİSYENDİR.GURUR DUYARIM SİVASIN YETİŞTİRDİGİ GERÇEKTEN İYİ BİR İNSANDIR. Surprised Surprised
Resim

EY ALLAH IN MAKBUL KULLARI ! EY VATAN DAĞLARININ EMSALSİZ ZİYNETİ ŞEREFLİ MUHAFIZLAR! BU VATAN SİZİNDİR , SİZİN OLACAKTIR...
cerkez çerkes kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz adiga abaza kuzey müzik music mp3 wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim ad köyleri düğün mahalli video kitap savaş haber güncel yeni dil sözlük çeviri kiril dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok bkd imam şeyh şamil adigey abhazya oset çeçen karaçay rusya siteleri indir dinle tarih türk makale link sohbet chat izle uzunyayla download kimdir nedir nasıl kabardey besleney şağsığ abzeh abzex hatukoy ubıh elbruz mit
seten65
Uzman Üye
Uzman Üye

İleti PauKaF » Çar Ekm 15, 2008 11:12 am

hayırdır şener'in partisine mi katılıyoruz:)
Ben Halkım İçin Özgürlük İstiyorum
morpic.com - çerkes - kafkasya - tubidy - adige - 21 Mayıs 1864 sürgün soykırım hakkında çerkeş çerkesh cherkesh 2009 2010 çerkez adige çerkes adige kafkasya adige çerkez çerkes kafkas abhaz çerkez tavuğu tavuk tarifi adiga abaza kuzey müzik music çekes çerks ahazya adge aige kafasya adiye wored tarih kültür fotoğraf foto resim bilgi isim dernekleri federasyonu ad köyleri düğün mahalli video savaş haber circassian güncel dil sözlük çeviri dernek kafder kaffed birkaf en iyi yeni çok şeyh şamil com net org tr adigey abhazya oset siteleri indir dinle tarih türk link sohbet chat izle sohbet muhabbet adiye cherkessia çerkesya yurtseverleri sitesi org net com facebook google mp3 download indir kökeni nerede nedir kimdir nasıl yeni ilk büyük eski
PauKaF
PauKaF
Site Admin
Site Admin

İleti seten65 » Çar Ekm 15, 2008 11:28 am

...hayır canım ne alakası var arkadaşlar yazmış bende bir sivaslı olarak cevap verdim.benim partiyle veya siyasetle işim olmaz kesinlikle.ben sivaslıyım siyasetine degil sadece insanlıgına ve iyi bir çerkez oldugu için sahip çıktım.
Resim

EY ALLAH IN MAKBUL KULLARI ! EY VATAN DAĞLARININ EMSALSİZ ZİYNETİ ŞEREFLİ MUHAFIZLAR! BU VATAN SİZİNDİR , SİZİN OLACAKTIR...
seten65
Uzman Üye
Uzman Üye

İleti axakuyt aştıbj » Çar Ekm 15, 2008 11:31 am

iyide benim yazdığımın savunulacak bir cevabı yok..şeneri bende tanıyorum..iyi bir akademisyen mi değilmi bilmem..derslerine girmedim..ama türkiyede ki siyasetçiler etnik kökenlerini savunmazlar..savunurlarsa..hangi partiye benzeyecekleri belli..buda onları korkutur....
SOYLU SEVDAM....
CAPA CAпсуоуп
axakuyt aştıbj
axakuyt aştıbj
Onursal Üye
Onursal Üye

İleti seten65 » Çar Ekm 15, 2008 11:34 am

...güzel kardeşim bu konuyu ben açmadım sadece okudugumda bir SİVASLI olarak iyi bir insan oldugunu belirttim zaten belirttim siyasetle işimin olmadıgını.
Resim

seten65
Uzman Üye
Uzman Üye

İleti herbie » Çar Ekm 15, 2008 11:42 am

yava yazdı:ortalık siyasi liderlerle kaynamaya başladı...

chp lideride kafkas kökenli bir çerkes di...ne oldu...tabiki hiçbir şey

şener ne yapacak..tabi ki hiç bir şey

peki neden hiç bir şey yapmayacak..;çünki bu liderler tc. bayrağı altında..çalışacaklar...fazla bir şey beklemeyin Surprised Surprised

yava bildiğim kadarıyla chp lideri sayın deniz baykal kafkas kökenli değil .
herbie
Çaylak Üye
Çaylak Üye

İleti 19luadige » Çar Arl 10, 2008 12:47 am

bende severim desteklerim kendisini ama malesef uzulurek soyluyorum ki ben oyumu sayın abdullatif senerden kullanmazdım siz kullanırmıydınız
İMZA BİLMİYORUM PARMAK BASSAM
Resim
19luadige
19luadige
Azimli Üye
Azimli Üye

İleti neps34 » Çar Arl 17, 2008 1:34 am

HERKESE DEFALARCA ŞANS VERİYORUZ BENCE BUNADA BİR ŞANS VERMELİYİZ SAĞI SOLU BİR YANA BIRAKIP HAYATIMIZDA BI SEFER YANILYOR OLSAKTA YANILMALIYIZ OYLARIMIZI VERMELİYİZ HEP BİZLER BİR YERLERE GELEN KENDİ CABALARIYLA YUKSELEN ÇERKESLERDEN BİR ŞEYLER BEKLİYORUZ HİÇ DÜŞÜNYORMUYUZ BIZ NE YAPTIK ONUN İÇİN DİYE
BİR AVUC TOPRAK DÜNYA
DÜNYA BIR AVUC KAFKASYA
neps34
Çaylak Üye
Çaylak Üye

Sonraki

BİYOGRAFİ VE SÖYLEŞİ

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir